Karnaubský vosk

Karnaubský vosk -  Carnauba care SONAX


Voskování  laku automobilu je velmi účinný prostředek jak lak ochránit před oxidací, UV zářením a vyblednutím laku.

Naše firma již 12 let provádí voskování za použití syntetických vosků. Carnauba care SONAX je vosk čistě na přírodním základě, který využívá jedinečných ochranných vlastností, těží se z listů brazilské palmy ,, Copernicia punifera,, jehož listy mají neobyčejnou schopnost odolávat povětrnostním podmínkám a to díky vzácnému složení esterů mastných kyselin, mastných alkoholů a glykolů. Průmyslově se zpracovává karnaubský vosk od poloviny 19.století a v automobilovém průmyslu se používá jako přísada do brusných past a vosků.

CARNAUBA CARE SONAX je vosk s jedním z nejvyšších podílů čistého Carnauba vosku na trhu.

Konzervaci voskováním  je nejlépe uskutečnit pokud máte nový automobil s nepoškozeným lakem a to například již při prvním mytí. Poté se bezprostředně lak odmastí a zavoskuje. Výsledkem je okamžitý lesklý vzhled a postupem času potvrzená neobyčejná odolnost. U starších laků, které jsou náchylné k zoxidování, vyžilosti nebo mají vlásenkové škrábance je nutné lak nejprve rozleštit a poté až navoskovat.

Tak jako naši zákazníci, kteří už spokojeně Carnauba care SONAX na svých automobilech vyzkoušeli, věříme, že i Vy budete příjemně překvapeni jak Vám původní lesk díky ochraně laku déle vydrží a usnadní mytí automobilu.Cena Karnaubského vosku pro různé typy automobilů:

 

YjI2YzQ1Yz